MENU

Kalendář

<< červen 2018 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Předprodej vstupenek [»]

Městské informační centrum Domažlice nabízí také prodej vstupenek přes portály Plzeňská vstupenka a Ticketstream.

Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

Odkazy

Město Domažlice [»]
Chodské slavnosti [»]
Pohled na Domažlice
Pohled z Čerchova [»]
Svazek obcí Domažlicko [»]
Turisturaj - Plzeňský kraj [»]
Bayerischer Wald ganz oben [»]
Centrum Bavaria - Bohemia
www.kudyznudy.cz
Český systém kvality služeb [»]


V. abonentní koncert MAURICE ENSEMBLE

Koncert | velký sál MKS
14. září 2017 | čtvrtek (19:30)

Michaela Kapustová – mezzosoprán, Sona Vimrová – kytara, Bledar Zajmi – violoncello

Komorní soubor Maurice byl založen iniciativou předních umělců české koncertní scény s cílem propagovat a interpretovat skladby světových a českých klasických a soudobých skladatelů. Díky pestrosti programu, který nabízí, a díky netradičnímu složení je soubor Maurice zván na mnoho koncertů a festivalů a jeho výkony jsou vysoce oceňovány uměleckou kritikou.

Členové tohoto souboru jsou laureáty několika mezinárodních hudebních soutěží a vystupovali na různých zahraničních podiích v Evropě, Americe a v Asii. Soubor spolupracuje též s českými a mezinárodními soudobými skladateli a podílí se na interpretaci jejich skladeb na koncertních podiích doma i v zahraničí.

Mezzosopranistka Michaela Kapustová, sólistka Opery Národního divadla v Praze, v Brně a v Plzni je absolventkou Pražské konzervatoře ze třídy prof. Yvony Škvárové a zúčastnila se Mistrovských kurzů u Petera Dvorského v Jaroměřicích nad Rokytnou.

Violoncellista Bledar Zajmi, koncertní mistr orchestru Opery Národního divadla v Praze, se narodil v hlavním městě Albanie, v Tiraně, kde se jako šestiletý začal učit hře na violoncello. Má bohatou koncertní činnost na třech kontinentech, ve více než 30 zemích světa, přes 15 CD jako sólista i komorní hráč a široký repertoár s hudebními díly od baroka po soudobou hudbu.

Soňa Vimrová vystudovala Konzervatoř v Plzni a Hudební fakultu Akademie múzických umění v Praze ve třídě prof. Štěpána Raka. V rámci studia získala stipendium na roční stáž do Finska (Jyvaskyla), kde ji vedl Vladimír Večtomov.

Předprodej zbylých vstupenek od 1. 9. 2017 v Městském informačním centru v Domažlicích

Zpět na přehled akcí