MENU

Kalendář

<< červen 2019 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Předprodej vstupenek [»]

Městské informační centrum Domažlice nabízí také prodej vstupenek přes portály Plzeňská vstupenka a Ticketstream.

Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

Odkazy

Město Domažlice [»]
Chodské slavnosti [»]
Pohled na Domažlice
Pohled z Čerchova [»]
Svazek obcí Domažlicko [»]
Turisturaj - Plzeňský kraj [»]
Bayerischer Wald ganz oben [»]
Centrum Bavaria - Bohemia
www.kudyznudy.cz
Český systém kvality služeb [»]


Koncert DAVID KOLLER – ACOUSTIC TOUR 2019

Rezervovat vstupenky [»]

Koncert | velký sál MKS
20. února 2019 | středa (19:30)

David Koller vyjíždí se svojí skvělou kapelou na další část akustického turné. Doteď vyprodal přes třicet sálů v českých a moravských divadlech a kulturních domech. Nyní ho čeká další jarní část koncertů, kam zavítá s repertoárem svých hitů v akustickém aranžmá. Nenechte si ujít skladby Chci zas v tobě spát, Troubit na trumpety by se nám líbilo, Gypsy love, Recidiva nebo Lovec střelec doktor&vědec a další v intimní atmosféře divadelních či jiných sálů a poznejte Davida Kollera s jeho kapelou v netradiční poloze. Koncerty jsou k sezení.

Předprodej a rezervace vstupenek od 1. 12. 2018 na stránkách www.idomazlice.cz

 

Chci zas v tobě spát, Amerika nebo Gypsy Love akusticky. David Koller v Domažlicích zahraje se svou kapelou unplugged koncert.

Jeden z nejúspěšnějších českých hudebníků David Koller potvrzuje, že jeho vystoupení patří mezi nejžádanější akce. Po loňské vyprodaném halovém turné s Lucií a třiceti vyprodaných sólových akustických koncertech se rozhodl, že bude ve speciálním unplugged turné pokračovat i letos. V rámci něj dorazí se svojí skvělou kapelou i do Domažlic. Ve velkém sále MKS vystoupí 20. února. Vstupenky jsou v předprodeji na idomazlice.cz.

Program koncertu bude stát na Kollerových hitech v akustickém aranžmá. Během večera zazní například Chci zas v tobě spát, Troubit na trumpety by se nám líbilo, Gypsy Love, Amerika, Recidiva nebo Lovec střelec doktor&vědec. „Návštěvníci koncertů uslyší svoje oblíbené písničky trochu jinak, než jak je znají třeba z letních festivalů a velkých koncertů. Kvůli intimnější atmosféře bude koncert na sezení,“ říká Kollerův manažer Tomáš Staněk.

Na podiu budou muzikanti střídat dvoje bicí, perkuse, čtyři kytary a klavír. „Ve stejné sestavě hrajeme dlouho, jsme sehraní, rádi zkoušíme nové věci a akustické turné pro nás bylo výzvou. V kapele je to samý jazzman se srdcem rockera, tak konečně dostanou prostor,“ říká s úsměvem David Koller, kterého na pódiu doplní kytarista Michal Pelant, baskytarista Marek Minárik, bubeník Adam Koller, perkusionista Viťa Halška a hráč na kytaru a piáno Matěj Belko.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět na přehled akcí