MENU

Kalendář

<< únor 2020 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Předprodej vstupenek [»]

Městské informační centrum Domažlice nabízí také prodej vstupenek přes portály Plzeňská vstupenka a Ticketstream.

Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

Odkazy

Město Domažlice [»]
Chodské slavnosti [»]
Pohled na Domažlice
Pohled z Čerchova [»]
Svazek obcí Domažlicko [»]
Turisturaj - Plzeňský kraj [»]
Bayerischer Wald ganz oben [»]
Centrum Bavaria - Bohemia

Český systém kvality služeb [»]


II. abonentní koncert TRIO INCENDIO

Rezervovat vstupenky [»]

Koncert | velký sál MKS
20. března 2019 | středa (19:30)

Karolína Františová - klavír, Filip Zaykov - housle, Vilém Petras - violoncello

Trio Incendio patří k naším nejnadanějším mladým souborům. Vítězové soutěže Gianni Bergamo Music Award ve švýcarském Luganu a držitelé dalších mezinárodních ocenění spolupracují s Ivo Kahánkem na pražské HAMU a jsou také členy prestižní organizace European Chamber Music Academy, která si vybírá nejtalentovanější mladé evropské ansámbly a zajišťuje jim mistrovské kurzy a koncerty po celé Evropě. Všichni tři hudebníci jsou také členy Akademie komorní hudby, díky čemuž měli možnost se s triem představit v Berlínské filharmonii nebo v rámci abonentní řady festivalu Pražské jaro.

Karolína Františová studovala na Pražské konzervatoři a nyní pokračuje na HAMU u Martina Kasíka a na Accademia pianistica di Imola u Vovky Ashkenazyho. Zúčastnila se kurzů s Ivanem Klánským, Borisem Bermanem, Eugenem Indjicem a dalšími. Je držitelkou 1. cen ze soutěže Bedřicha Smetany v Plzni, soutěže Alexandra Skrjabina v Paříži, soutěže Vítězslava Nováka a Jenö Takács Competition v Oberschützenu.

Filip Zaykov je studentem u Jiřího Fišera na Pražské konzervatoři. Je laureátem několika mezinárodních soutěží, například Kloster Schöntal Violin Competition v Německu, Bravo! Concours v Belgii, Premio Clivis v Itálii, Mezinárodní rozhlasové soutěže Concertino Praga a Kocianovy houslové soutěže. Zúčastnil se mnoha kurzů a akademií, např. Cambridge International String Academy, Akademie Václava Hudečka, International Music Academy Pilsen. Je členem orchestrální akademie České filharmonie.

Vilém Petras studuje violoncello na HAMU u Michala Kaňky. Během bakalářského studia absolvoval roční stáž na Hochschule für Musik und Theater „Felix Mendelssohn-Bartholdy“ v Lipsku ve třídě profesora Petera Brunse. První cenu získal například na soutěži Talents for Europe, také Croatian String Teachers Award na soutěži Antonia Janigra v Chorvatsku. Je také laureátem mezinárodní rozhlasové soutěže Concertino Praga. Od roku 2011 hraje v Orchestru mladých Evropské unie (EUYO).

Na obrázku může být: 4 lidé, smějící se lidé, sedící lidé a uvnitř

 

Předprodej zbývajících vstupenek od 20. 2. 2019 v Městském informačním centru v Domažlicích

Zpět na přehled akcí