MENU

Kalendář

<< prosinec 2023 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

Odkazy

Město Domažlice [»]
Chodské slavnosti [»]
Pohled na Domažlice
Pohled z Čerchova [»]
Svazek obcí Domažlicko [»]
Turisturaj - Plzeňský kraj [»]
Bayerischer Wald ganz oben [»]
Centrum Bavaria - Bohemia
Kudy z nudy
Český systém kvality služeb [»]


II. PRVOREPUBLIKOVÝ VEČER V MKS | Swing Melody Orchestra

Rezervovat vstupenky [»]

klubová scéna | velký sál MKS
6. října 2023 | pátek (19:00)

Pro velký úspěch uvádíme II. ročník Prvorepublikového večera v MKS

I. prvorepublikový večer v MKS se v minulém roce setkal s velkým diváckým ohlasem. Řada diváků přišla v krásných dobových kostýmech a všichni si akci opravdu užili. Upřímně, doufali jsme, že tomu tak bude. A doufáme nyní také v to, že bychom mohli úspěch této akce proměnit v tradici. Proto pro vás po roce připravujeme na začátek října již II. prvorepublikový večer v MKS. Tentokrát s kapelou Swing Melody Orchestra. V MKS se vám společně s kapelou pokusíme zprostředkovat atmosféru 30. a 40. let minulého století.

Swing Melody je šestičlenný jazzový orchestr, který se zaměřuje na nejslavnější éru jazzu, a to éru swingu. V repertoáru naleznete jak nejslavnější kousky od Duka Ellingtona, Bennyho Goodmana, Counta Basieho a dalších, tak i nezapomenutelné české písně, které tak brilantně uchopili R. A. Dvorský, Oldřich Nový nebo orchestr Karla Vlacha. Pro co největší autenticitu zvuku používají členové orchestru ke své hře výhradně historické hudební nástroje a notové materiály. Krása, šarm a elegance éry 30.–40. let minulého století … to bude II. prvorepublikový večer v MKS.

Koncert připravujeme v rámci naší klubové scény. Sedět budete u stolečků a během koncertu si můžete objednávat a konzumovat občerstvení. Pojďte si tuto akci užít každý po svém. Můžete (ale nemusíte) tančit, můžete (ale nemusíte) přijít v kostýmu ve stylu 30. a 40. let minulého století. Je to jen na vás. Hlavně přijďte a prožijte s námi něco opravdu nevšedního.


Vstupenky v předprodeji v MIC v Domažlicích a on-line. S nákupem vstupenek neváhejte. Vzhledem ke stolové úpravě sálu je počet míst značně omezen.

 

Zpět na přehled akcí