MENU

Kalendář

<< prosinec 2023 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

Odkazy

Město Domažlice [»]
Chodské slavnosti [»]
Pohled na Domažlice
Pohled z Čerchova [»]
Svazek obcí Domažlicko [»]
Turisturaj - Plzeňský kraj [»]
Bayerischer Wald ganz oben [»]
Centrum Bavaria - Bohemia
Kudy z nudy
Český systém kvality služeb [»]


HLASOPLET | Vánoční koncert

Rezervovat vstupenky [»]

koncert | velký sál MKS
24. listopadu 2023 | pátek (19:00)

Hlasoplet, beatboxer BeatSolčy, vánoční atmosféra... to je žhavý tip MKS na první akci v rámci letošních Vánoc. Nenechte si ujít!

Vokální kvintet Hlasoplet vystupuje již od roku 2003. Na počátku se sešlo pět mladých mužů na půdě Divadla J. K. Tyla v Plzni. Preciznost, pestrost a hudební vtip spolu s obrovskou radostí z každého vystoupení si brzy získaly srdce mnohých posluchačů. Repertoár se brzy rozrostl o spirituály, jazzové kousky, české a světové evergreeny v osobitých úpravách, ale také o autorskou tvorbu. Spolu s účinkováním v pořadech Českého rozhlasu a na nejprestižnějších společenských událostech a koncertech přicházela i ocenění od publika. Nezaměnitelný zvuk Hlasopletu vychází z geniálních aranží Davida Vaňáče.
V kombinaci se skvělými zpěváky, mezi nimiž nechybí ani nejen domažlickému publiku dobře známí bratři Patrik a Hynek Hradečtí, máte záruku, že se s Hlasopletem budete dobře bavit.
 
Hostem vánočního programu Hlasopletu navíc bude beatboxer BeatSolčy, který přináší do show Hlasopletu mnoho nové energie a moderní zvuk, takže si na své přijdou i mladí diváci.
 
Vstupenky v předprodeji v infocentru v Domažlicích (Chodské náměstí 96) a on-line. A samozřejmě na místě v den akce...

Zpět na přehled akcí