MENU

Kalendář

<< červenec 2022 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

Odkazy

Město Domažlice [»]
Chodské slavnosti [»]
Pohled na Domažlice
Pohled z Čerchova [»]
Svazek obcí Domažlicko [»]
Turisturaj - Plzeňský kraj [»]
Bayerischer Wald ganz oben [»]
Centrum Bavaria - Bohemia
Kudy z nudy
Český systém kvality služeb [»]


» Informační centrum » Informační centrum  » Setkávání infocenter » Setkání infocenter

Setkání infocenter

Společný česko-bavorský výjezd infocenter - 14. 3. 2019

Tradiční exkurze česko-bavorských informačních center je za námi, tentokrát jsme se s našimi bavorskými přáteli vypravili do Plzně. Oproti minulým exkurzím jsme využili zcela jiný, ale pro naši situaci naprosto vyhovující a praktický druh dopravy. Ze stanic Furth im Wald, Domažlice a Holýšov jsme do Plzně vyrazili po západní dráze jak jinak než Západním expresem. Prohlédli jsme si historické centrum, Starou a Velkou synagogu, projeli jsme se autobusem na pivní pohon, ochutnali "české zlato," navštívili Loosovy interiéry, inspirovali jsme se od našich plzeňských kolegů v jejich informačním centru, domluvili se s nimi na zefektivnění distribuce propagačních materiálů a především jsme ukázali našim bavorským přátelům a jejich potenciálním zákazníkům v oblasti cestovního ruchu, že od zajímavého celodenního výletu je může dělit jen pár minut jízdy po dvou kolejnicích.

Zúčastila se tato infocentra:
Domažlice, Furth im Wald, Klenčí pod Čerchovem, Waldmünchen, Neukirchen b. H. B., Kdyně, Eschlkam, Horšovský Týn, Nabburg, Holýšov, Bělá nad Radbuzou, Plzeň.

Domukentace, fotografie: Ondřej Švarc, Karl Reitmeier
Více na našem FB [»].

Děkujeme za bohatý a pestrý program v Plzni. Jste nej hostitelé! Velký dík patří celému teamu Turistického informačního centra Plzeň. Jarušce a Dádovi děkuji za celodenní doprovod. Moc jsme si Plzeň užili a poznali některé z Vašich pokladů. Těším se na další spolupráci!     Jana Jankovcová

 

Pevné přátelství a partnerství - Domažlice a Furth im Wald

 

 

Setkání pracovníků informačních center z české a bavorské strany - 25. 10. 2018